О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 26декабря 2023 года № 12-54 "О бюджетах Жамбылского районана 2024-2026 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 18 июля 2024 года № 20-105
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12-54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192379) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердитьрайонный бюджет на 2024-2026годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 21 510 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 198 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления 185 178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 68 109 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 058 682 тысяч тенге;
2) затраты 24 371 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 259 376 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 378 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 119 054 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 120 430 тысяч тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 20-105 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023жылғы 26 желтоқсандағы № 12-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №192379 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 510 839мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 198 870мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 185 178 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 68 109 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 058 682мың теңге; оның ішінде:
2) шығындар 24 371 893мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 259 376 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 378 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 119 054 мың теңге;
4) қаржыактивтерiменоперацияларбойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 120 430 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 120 430 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 923 437 тысяч тенге;
погашение займов 119 054 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 316 047 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024года.
И.о. председателя Жамбылского районного маслихата О.Тортаев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "18" июля 2024 года № 20-105 "О внесений в решение Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2023 года №12-54 "О бюджете Жамбылского района на 2024-2026 годы"

6) бюджеттапшылығынқаржыландыру(профицитiнпайдалану)3 120 430 мың теңге.":
қарыздар түсімі 2 923 437 мың теңге;
қарыздарды өтеу 119 054 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 316 047 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасының м.а. О.Тортаев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі "Жамбыл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 20-105 шешіміне 1-қосымша

949 502
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
949 502
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
102490
006
Оказание жилищной помощи
1841
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
164023
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9747
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
175119
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
496 282
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 309
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62065
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4848
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14396
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 528 034
1
Жилищное хозяйство
5 115 690
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
184 314
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
184 314
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 566 899
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 203 833
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
924 372
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 438 694
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
364 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

949 502
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
949 502
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
102490
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1841
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
164023
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9747
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
175119
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
496 282
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 309
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81309
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62065
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4848
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14396
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй
инспекциясы бөлімі
0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарынберу
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 528 034
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 115 690
463
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) жер
қатынастары бөлімі
184 314
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
184 314
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 566 899
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 203 833
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
924 372
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 438 694
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй
инспекциясы бөлімі
364 477
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үйқоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік
саясатты іске асыру бойынша қызметтер