О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2024 года № 14-72.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 28 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 124 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 119 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 208 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 154 954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 30 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30 525 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № VIII-34-159 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 79 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 995 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 363 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 600 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 88 923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 404 тысячи тенге.

Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 14-72 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 28-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 119 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 208 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 154 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 30 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 30 525 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2024 № VIII-34-159 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 519 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 995 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 363 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 600 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 88 923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 404 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 578 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 578 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 28.10.2024 № VIII-31-145 (вводится в действие с 01.01.2024).
27. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 578 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 578 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 28.10.2024 № VIII-31-145 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2024 № VIII-34-159 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

28. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2024 № VIII-34-159 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 28.10.2024 № VIII-31-145 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Асинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 28.10.2024 № VIII-31-145 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер