О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2024 года № 14-72.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 28 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 79 450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 120 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 79 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 75 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 36 941 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 221 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 600 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 75 480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 тысяч тенге.

Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 14-72 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 28-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 79 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 941 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 221 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 600 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 75 480 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 62 873 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 641 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 232 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 546 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 8 566 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 62 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 89 950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 1 120 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 120 тысяч тенге;
2) затраты 89 971 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 102 368 тысяч тенге, в том числе:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 232 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 546 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 8 566 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 62 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89 950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 1 120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 1 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 120 мың теңге;
2) шығындар 89 971 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 102 368 мың теңге, оның ішінде:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
26. Утвердить бюджет Шелекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 76, 77 и 78 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 1 006 377 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 273 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 050 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 726 927 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 726 927 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 1 006 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
26. 2024-2026 жылдарға арналған Шелек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 76, 77 және 78-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 006 377 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 273 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 050 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 726 927 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 726 927 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 1 006 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
27. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

28. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2024 № VIII-21-109 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Асинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.04.2024 № VIII-21-109 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер