О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2024 года № VIII-14-72 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 28 мая 2024 года № VIII-23-113
1. Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2024-2026 годы" № VIII-14-72 пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 84 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 208 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 115 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 30 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30 525 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 79 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 995 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 363 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 600 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 88 923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 404 тысячи тенге.";

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № VIII-23-113 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 208 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 115 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 30 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 30 525 мың теңге.";
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 519 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 995 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 363 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 600 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 88 923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 404 мың теңге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 578 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 578 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 578 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 578 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73,76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "28" мая 2024 года № VIII-23-113
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Аватского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "28" мамырдағы № VIII-23-113 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "28" мая 2024 года № VIII-23-113
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "8" января 2024 года № VIII-14-72
Бюджет Асинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "28" мамырдағы № VIII-23-113 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы "8" қаңтардағы № VIII-14-72 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер