О внесении изменений в решение Райымбекого районного маслихата от 24 января 2022 года № 21-85 "Об утверждении регламента Райымбекского районного маслихата"
Решение Райымбекого районного маслихата Алматинской области от 17 июля 2024 года № 26-143
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 24 января 2022 года № 21-85 "Об утверждении регламента Райымбекского районного маслихата"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 164479) следующее изменение:
в пунктах 27, 33 приложения к настоящему решению регламента районного маслихата слова "секретарем маслихата", "секретарь маслихата" заменить соответственно словами "председателем маслихата", "председатель маслихата".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Саретбаева Габит Булатовича.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Мусирбаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қаңтардағы "Райымбек аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 21-85 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 26-143 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 3-тармағы 5) тармақшасына және "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің № 704 Жарлығына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қаңтардағы "Райымбек аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 21-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164479 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Райымбек аудандық мәслихатының регламенті қосымшасының 27, 33 тармақтарындағы мәтін бойынша "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысының" деген сөздер "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Саретбаев Ғабит Болатұлына жүктелсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Мусирбаев