О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2024-2026 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2024 года № 17-67.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талгар на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 1 898 552 тысячи тенге:
налоговые поступления 1 898 552 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 0 тысяч тенге;
2) затраты 1 955 704 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57 152 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57 152 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 57 152 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 24.05.2024 № 24-93 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 278 260 тысяч тенге:
налоговые поступления 271 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6 890 тысяч тенге;
2) затраты 290 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 778 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 11 778 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 24.05.2024 № 24-93 (вводится в действие с 01.01.2024).

Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 17-67 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 898 552 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 898 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 0 теңге;
2) шығындар 1 955 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 57 152 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 57 152 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 24-93 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 278 260 мың теңге:
салықтық түсімдер 271 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6 890 мың теңге;
2) шығындар 290 038 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 778 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 11 778 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 24-93 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

используемые остатки бюджетных средств 21 579 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 24.05.2024 № 24-93 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2024 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 564 482 тысячи тенге, в том числе:
Талгар город 378 455 тысяч тенге;
Белбулакский сельский округ 25 924 тысячи тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 21 579 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 24-93 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024 жылға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттеріне 564 482 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Талғар қаласы 378 455 мың теңге;
Белбұлақ ауылдық округі 25 924 мың теңге;