О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 18 июля 2024 года № 8-26-137
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192740) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 9 550 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 036 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления 24 654 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 482 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 007 421 тысяча тенге;
2) затраты 11 593 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 150 591 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 838 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 469 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 "Ұйғыр ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 8-26-137 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192740 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 550 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 036 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 654 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 482 106 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 007 421 мың теңге;
2) шығындар 11 593 136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 150 591 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 838 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 469 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 193 084 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 193 084 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 1 838 860 тысяч тенге;
погашение займов 52 469 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 406 693 тысячи тенге.
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы       Н.Есжан

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 193 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 193 084 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 838 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу 52 469 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 406 693 теңге.
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы       Н.Есжан

573 313
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61 656
006
Оказание жилищной помощи
18 668
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 500
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 709
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
175 865
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
218 915
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64 854
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 048
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 410
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 396
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 248 096
1
Жилищное хозяйство
2 762 646
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 127 086
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
167 131
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
181 225
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 778 730
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
283 656
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 461
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280 195
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

573 313
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61 656
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 668
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 500
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 709
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
175 865
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
218 915
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64 854
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
64 854
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 048
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 396
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
4 248 096
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 762 646
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 127 086
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
167 131
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
181 225
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 778 730
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
283 656
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 461
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
280 195
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі