О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 09 января 2024 года № 8-16-85 "Обюджетах сельских округов Уйгурского района на 2024-2026 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2024 года № 8-33-168
Уйгурский районныймаслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2024-2026 годы" от 09 января 2024 года № 8-16-85 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2024-2026 годы согласноприложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 410 674 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 310 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 100 625тысяч тенге;
2) затраты 476 304 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 65 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 630 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 65 630 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2024-2026годы согласноприложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 66 222 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 110тысяч тенге;
2) затраты 69 707 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 3 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 485 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 485 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2024-2026годы согласноприложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ұйғыр аудандық мәслихатының2024 жылғы 09 қаңтардағы № 8-16-85 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-33-168 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 09 қаңтардағы № 8-16-85 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 410 674 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 310 049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 100 625мың теңге;
2) шығындар 476 304мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 65 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 630 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 65 630 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 222 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер12 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 54 110мың теңге;
2) шығындар 69 707мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 3 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 485 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 3 485 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит)бюджета (-) 3 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 525 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 525 тысяч тенге.
15. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан

5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 3 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 525 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 3 525 мың теңге.
11. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 28, 31, 34, 37-қосымшаларын осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0