О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №15-72 "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 18 июля 2024 года № 22-105
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 15-72 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 192148) "О бюджете Кегенского района на 2024-2026 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 8 265 861 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 061 262 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 112 662 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 10 166 104 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 341 408 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 402 428 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 020 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Кеген аудандық мәслихатының "2023 жылғы 29 желтоқсанындағы Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы № 15-72 шешіміне" өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 22-105 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 15-72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192148 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 265 861 мың теңге ;
салықтық түсімдер 2 061 262 мың теңге
салықтық емес түсімдер 28 807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 112 662 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 10 166 104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 341 408 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 402 428 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 020 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 241 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 241 651 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 2 180 631 тысяча тенге;
погашение займов 61 020 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 182 653 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель Кегенского районного маслихата А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского района маслихата от 18 июля 2024 года № 22-105

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 241 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 241 651 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 180 631 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 020 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 182 653 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы       А. Нұғман
Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 22-105 шешіміне қосымша