Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 15 февраля 2024 года № 561
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 06 декабря 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:

"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 561 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:

1) город Шымкент, от улицы Т.Утегенова до проспекта Байдибек би общей площадью 4,6712 гектара (1,3216 га, 2,1718 га, 0,0112 га и 1,1666 га) для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) город Шымкент, Аль-Фарабийский район, площадью 0,0024 гектара для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи;

1) Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Т.Өтегенов көшесінен Бәйдібек би даңғылына дейін орналасқан құрылыс-желілі кабельдік құрылғылар талшықты-оптикалық байланыс желілерін жобалау үшін жалпы алаңы 4,6712 га (алаңдары 1,3216 га, 2,1718 га, 0,0112 га және 1,1666 га);
2) Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0024 га;

6) город Шымкент, от микрорайона Отырар до микрорайона Туркестан площадью 0,1431 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
7) город Шымкент, Алматинская трасса, площадью 1,4077 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В томчисле
сельхозугодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.

6) Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Отырар шағын ауданынан Түркістан шағын ауданына дейін орналасқан құрылыс-желілі кабельдік құрылғылар талшықты-оптикалық байланыс желілерін жобалау үшін алаңы 0,1431 га;
7) Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Алматы тас жолы бойында орналасқан құрылыс-желілі кабельдік құрылғылар талшықты-оптикалық байланыс желілерін жобалау үшін алаңы 1,4077 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 06 желтоқсанына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Т.Өтегенов көшесінен Бәйдібек би даңғылына дейін қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с№
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оныңішінде
ауылшаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.