Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-PLUS"
Постановление акимата города Шымкент от 11 марта 2024 года № 1023
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"TNS-PLUS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 1023 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут сроком до 26 февраля 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-PLUS", на земельный участок, расположенный на территории города Шымкент, площадью 19,72 гектара для установки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

1. "TNS-PLUS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы аумағында орналасқан магистралды талшықты-оптикалық байланыс желісін орнату және пайдалану үшін алаңы 19,72 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 26 ақпанына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-PLUS"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В томчисле
сельхозугодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.
Бименов Мырзагали

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"TNS-PLUS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шымкент қаласы аумағында қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с№
Жерпайдаланушылардың (меншікиелерінің) атауы, кадастрлықнөмірі
Жария сервитут белгілеудіңжалпыалаңы, гектар
Оныңішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.
Бименов Мырзагали