Об установлении публичного сервитута Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление акимата города Шымкент от 26 июля 2024 года № 3914
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить сервитут сроком до 08 июля 2027 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком" на земельный участок КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 70 имени Сансызбая Бекбосынова" управления образования города Шымкент расположенный по адресу город Шымкент, Каратауский район, жилой массив Шапырашты, улица Акасык б/н площадью 0,0206 гектара для прокладки и эксплуатации линий электропередачи.
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К.Асылову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.

"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына-жобаларды басқару дирекциясына қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 26 шілдедегі № 3914 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы –жобаларды басқару дирекциясына Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Шапырашты тұрғын үй алабы, Ақасық көшесі н/с мекенжайында орналасқан Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 70 Сансызбай Бекбосынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне "талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін" жалпы алаңы 0,0206 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2027 жылдың 08 шілдесіне дейін сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков