О признании утратившим силу постановление акимата области Абай от 17 февраля 2023 года № 38 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования"
Постановление акимата области Абай от 7 августа 2024 года № 149
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Абай от 17 февраля 2023 года № 38 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области Абай Н. Уранхаев

"Абай облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 38 қаулысының күшін жою туралы
Абай облысының әкімдігінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 149 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 38 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Н. Ұранхаев