О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 17 января 2023 года № 13/87-VII "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в области Абай"
Решение маслихата области Абай от 4 ноября 2024 года № 20/142-VIII
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 17 января 2023 года № 13/87-VII "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в области Абай" следующее изменение:
в Правилах погребения и организации дела по уходу за могилами в области Абай, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) отдел регистрации актов гражданского состояния (далее – регистрирующий орган) – Государственная корпорация "Правительство для граждан", осуществляющая государственную регистрацию актов гражданского состояния и другие виды государственных услуг, связанных с государственной регистрацией актов гражданского состояния;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 13/87-VII "Абай облысында жерлеу және қабірлерді күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 20/142-VIII шешімі
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысында жерлеу және қабірлерді күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 13/87-VII шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Абай облысы бойынша жерлеу және қабірлерді күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларының:
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі (бұдан әрі – тіркеуші орган) – азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеуді және азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеуге байланысты мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің басқа да түрлерін жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы К. Сулейменов