О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Семей от 10 июля 2023 года № 529 "Об утверждении Программы реновации жилищного фонда города Семей на 2023-2025 годы"
Постановление акимата города Семей области Абай от 13 августа 2024 года № 689
Акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей "Об утверждении Программы реновации жилищного фонда города Семей на 2023-2025 годы" от 10 июля 2023 года № 529 следующие изменения и дополнения:
1) заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении Программы реновации жилищного фонда города Семей на 2023-2029 годы";
2) внести изменения и дополнения в пункты 1, 4, 6 раздела 1 "Программы реновации жилищного фонда города Семей на 2023-2025 годы", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Семей области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Семей.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов
Утверждено постановлением
акимата города Семей
от 13 августа 2024 года
№ 689
1. в разделе 1:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Программа реновации жилищного фонда города Семей на 2023- 2029 годы" (далее – Программа реновации) разработана в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2022 года № 736 "Об утверждении Концепции развития жилищно-коммунальной инфраструктуры на 2023 - 2029 годы";
в пункте 4 цифры "на срок до 2025 года" заменить на цифры "на срок до 2029 года";
в пункте 6 после слов "Местный исполнительный орган определяет и финансирует уполномоченную организацию для реализации Программы реновации" дополнить следующим содержанием:
"Снос аварийных (ветхих) жилых домов будет производиться за счет средств местного бюджета (при наличии бюджетных средств)".

"Семей қаласының тұрғын үй қорын реновациялаудың 2023–2025 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 529 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 тамыздағы № 689 қаулысы
Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Семей қаласының тұрғын үй қорын реновациялаудың 2023 – 2025 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 529 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Семей қаласының тұрғын үй қорын реновациялаудың 2023 - 2029 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы";
2) осы қаулының қосымшасына сәйкес "Семей қаласының тұрғын үй қорын реновациялаудың 2023 – 2025 жылдарға арналған бағдарлама" 1-бөлімінің 1, 4, 6 - тармақтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. "Абай облысы Семей қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Семей қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов
Семей қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 13тамыз
№ 689 қаулысымен
бекітілген
1. 1-бөлімде:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Семей қаласының тұрғын үй қорын реновациялаудың 2023-2029 жылдарға арналған бағдарламасы" (бұдан әрі – Реновациялау бағдарламасы) Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылымды дамытудың 2023 – 2029 жылдарға дейінгі тұжырымдамасын бекіту туралы" 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 736 қаулысына сәйкес әзірленді;
4 - тармақтағы "2025 жылға дейінгі мерзімге" деген цифрлар "2029 жылға дейінгі мерзімге" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 - тармақтағы "Жергілікті атқарушы орган Реновациялау бағдарламасын іске асыру үшін уәкілетті ұйымды айқындайды және қаржыландырады" деген сөздерден кейiн келеcі мазмұнмен толықтырылсын:
"Авариялық (тозығы жеткен) тұрғын үйлерді бұзу жергілікті бюджет қаражаты есебінен (бюджет қаражаты болған жағдайда) жүргізілетін болады".