Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей
Решение маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/181-VIII
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан от 2 января 2021 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:

Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/181-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 2 қаңтардағы Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей Д. Шакаримов
Приложение к решению
от 20 ноября 2024 года
№ 34/181-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, куб.метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы Д. Шакаримов
2024 жылғы 20 қарашадағы
№ 34/181-VIII шешіміне
қосымша
Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақтау объектісі
есептік бірлік
Жылдық норма, 1 есептік бірлікке текше метр
1
абаттандырылған үй иелері
1 тұрғын