О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 12 ноября 2024 года № 22/133-VIII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 760 962,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 931 086,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 691,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 785 785,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 084 041,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -94 864,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 864,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 215,1 тысяч тенге:

Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII "Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 22/133-VIII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 760 962,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 931 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 691,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 785 785,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 084 041,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -94 864,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 864,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -228 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 215,1 мың теңге:

поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 864,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 323 079,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 11 255,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 864,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 323 079,1 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 255,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

47 730,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
118,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 168,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
51 826,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
39 690,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 332,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 332,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 641,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 689,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
793 774,4
1
Жилищное хозяйство
12 391,7
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 391,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 391,7
2
Коммунальное хозяйство
353 446,2
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
353 446,2
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
63 530,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
284 916,2
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
427 936,5
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
427 936,5
007
Освещение улиц в населенных пунктах
63 007,9
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
9 092,4
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
900,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
354 936,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
313 582,5
1
Деятельность в области культуры
127 095,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

47 730,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
118,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 168,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
51 826,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
39 690,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 332,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 332,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 641,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 689,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
793 774,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 391,7
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
12 391,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 391,7
2
Коммуналдық шаруашылық
353 446,2
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
353 446,2
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
63 530,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
284 916,2
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 000,0
3
Елді-мекендерді көркейту
427 936,5
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
427 936,5
007
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
63 007,9
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
9 092,4
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
900,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
354 936,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
313 582,5
1
Мәдениет саласындағы қызмет
127 095,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі