О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 18 декабря 2024 года № 24/146-VIII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 660 559,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 944 772,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 685 382,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 983 638,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -94 864,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 864,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII "Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 24/146-VIII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы 14/81-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 660 559,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 944 772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7005,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 685 382,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 983 638,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -94 864,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 864,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -228 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 215,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 864,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 323 079,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Курчатовского городского маслихата Г. Хусайнова
Приложение к решению
Курчатовского городского
маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -228 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 215,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 864,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 323 079,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы Г. Хусайнова
Курчатов қалалық
мәслихатының

559,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
559,8
9
Прочие государственные услуги общего характера
128 057,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53 045,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
52 514,0
015
Капитальные расходы государственного органа
531,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
75 012,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
56 449,8
015
Капитальные расходы государственного органа
18 562,4
02
Оборона
11 351,2
1
Военные нужды
6 891,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 891,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 891,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 460,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 460,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 460,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27 869,5
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
27 869,5
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 869,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27 869,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
171 986,3
1
Социальное обеспечение
6 910,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 910,7
005
Государственная адресная социальная помощь
6 910,7
2
Социальная помощь
115 641,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 641,2
006
Оказание жилищной помощи
182,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 815,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
118,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 821,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

559,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
559,8
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
128 057,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53 045,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 514,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
531,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
75 012,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 449,8
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 562,4
02
Қорғаныс
11 351,2
1
Әскери мұқтаждар
6 891,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 891,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 891,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 460,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 460,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 460,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27 869,5
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
27 869,5
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
27 869,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27 869,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
171 986,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 910,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 910,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 910,7
2
Әлеуметтiк көмек
115 641,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 641,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
182,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 815,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
118,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14 821,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету