Об отмене решения акима района Аксуат от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Аксуат"
Решение акима района Аксуат области Абай от 3 апреля 2024 года № 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и протоколом заседания № 7 от 3 апреля 2024 года комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций района Аксуат , на основании которого РЕШИЛ:
1. Решение акима района Аксуат от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Аксуат" признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Аксуат Мауадинову Кайрату Муратказиновичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Смаилов

"Ақсуат ауданының аумағында табиғи сипаттағы жергілікті төтенше жағдай жариялау туралы" Ақсуат ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 шешімінің күшін жою туралы.
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, 37-бабының 8-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 7 отырысының хаттамасына сәйкес, Ақсуат ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Ақсуат ауданының аумағында табиғи сипаттағы жергілікті төтенше жағдай жариялау туралы" Ақсуат ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы №1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімінің орынбасары Қайрат Мұратқазыұлы Мауадиновке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Смаилов