О внесении изменении в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 12 апреля 2024 года № 15/7-VIII.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Каскабулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 114 000,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 940,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 107 060,6 тысяч тенге;
2) затраты –116 157,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 157,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 157,3 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 157,3 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 15/7-VIII шешімі.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 000,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 940,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 107 060,6 мың теңге;
2) шығындар – 116 157,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 157,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 157,3 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 157,3 теңге.";
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының