О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №10/187-VІIІ "О бюджете Мамырсуского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 25 июля 2024 года № 14/274-VIII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Мамырсуского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №10/187-VІIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мамырсуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 99 850,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 345,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 505,2 тысяч тенге;
2)затраты – 101 761,1 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1910,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1910,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1910,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мамырсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/187-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № 14/274-VIII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мамырсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/187-VIIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Мамырсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99850,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12345,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87505,9 мың теңге;
2) шығындар – 101761,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1910,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1910,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1910,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.