О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-4-VIII "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 18 апреля 2024 года № 16-3-VIII.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-4-VIII "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 151524 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132518 тысяч тенге;
2) затраты – 151717,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -193,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 193,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-4-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 16-3-VIII шешімі.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-4-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151524 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132518 мың теңге;
2) шығындар – 151717,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -193,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 193,1 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 49223 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 18 апреля 2024 года
№ 16-3-VIII
Бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"5. 2024 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 49223 мың теңге сомасында көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 18 сәуірдегі
№ 16-3-VIII шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР