О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-6-VIII "О бюджете Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года № 26-6-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 14-6-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Дмитриевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10179 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25482 тысяч тенге;
2) затраты – 38961,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2685,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2685,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2685,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсаңдағы № 14-6-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 26-6-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсаңдағы № 14-6-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36276 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25482 мың теңге;
2) шығындар – 38961,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2685,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2685,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2685,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Дмитриевского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 82 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 13 декабря 2024 года
№ 26-6-VIIІ
Бюджет Дмитриевского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. 2024 жылға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 82 мың теңге сомасында көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 26-6-VIIІ шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР