О бюджете Зубаирского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-9-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зубаирского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 56989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12196 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44793 тысяч тенге;
2) затраты – 56989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-9-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Зубаир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56989 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 44793 мың теңге;
2) шығындар – 56989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.

2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Зубаирского сельского округа на 2025 год в сумме 16367 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Зубаирского сельского округа на 2025 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 184 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Зубаирского сельского округа на 2025 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 28242 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған Зубаир ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 16367 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Зубаир ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 184 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2025 жылға арналған Зубаир ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 28242 мың теңге сомасында көзделсін.