О признании утратившим силу решения акима Жарминского района области Абай от 16 февраля 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Жарминского района области Абай от 6 марта 2024 года № 7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жарминского района области Абай от 16 февраля 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации".
2. Руководителю государственно-правового отдела обеспечить опубликование настоящего решения в эталонном контрольном банке Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жарминского района Самежанова Б.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Байсабыров

Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 5 "Төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 наурыздағы № 7 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33- бабының 2- тармағына, 37- бабының 8- тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Жарма ауданы әкімінің "Төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 16 ақпандағы № 5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік – құқықтық бөлімінің басшысы осы шешімді Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Б.Е. Самежановқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Байсабыров