О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-198/VIII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 14-261/VIII
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-198 /VIII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 024,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 265,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 759,7 тысяч тенге;
2) затраты –64 230,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 206,0 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4 206,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 206,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к настоящему решению написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-198/VIII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 14-261/VIII шешімі
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-198/VIII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс еңгізілсін:
1тармақ келесі редакцияда жазылсын;
"1. Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 024,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 265,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 759,7 мың теңге;
2) шығындар – 64 230,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы –- 4 206,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 206,0 мың теңге;
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары-4 206,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.