О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-199/VIІІ "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 14-262/VIII
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года №9-199/VIІI "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы,согласно приложению 1 на 2024 год в следующих объемах:
1.Доходы-57 540,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –49 020,0 тысяч тенге;
2) затраты –59 940,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -2 400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-2 400,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-2 400,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Үржар аудандық маслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-199/VIIІ "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 14-262/VIII шешімі
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-199/VIІI "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. "Үржар ауданы, Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес,соның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 540,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі -49 020,0 мың теңге;
2) шығындар – 59 940,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 400,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 400,0 мың теңге.";
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.