О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-203/VIIІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 28 ноября 2024 года № 20-393/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24 декабря 2024 года № 21-410/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 24.12.2024 № 21-410/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-203/VIIІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 452,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 557,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 895,6 тысяч тенге;
2) затраты – 66 400,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государство – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1948,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1948,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1948,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-203/VIII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 20-393/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 21-410/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2024 № 21-410/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-203/VIII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 452,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 895,6 мың теңге;
2) шығындар – 66 400,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -1948,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1948,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 1948,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.