О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-43/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 8 октября 2024 года № 12-65/VIII
Маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года №8-43/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 147,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 136,2 тысяч тенге;
2) затраты – 57 925,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -777,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 777,8 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-43/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 12-65/VIII шешімі
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-43/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 147,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 136,2 мың теңге;
2) шығындар – 57 925,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -777,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 777,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;