О бюджете района Жаңасемей области Абай на 2025–2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Жанасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Жаңасемей на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 443 354,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 199 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 144,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 227 610,0 тысяч тенге;
2) затраты –2 453 364,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 675,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 320,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 645,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 685,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35685,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 39 320,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 645,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 443 354,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 199 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 227 610,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 453 354,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 675,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 320,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13645,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35 685,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35685,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 39 320,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 645,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 10 010,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 17.02.2025 № 15/125-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Жаңасемей на 2025 год в сумме 30000,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
1 Приложение к решению
маслихата района Жаңасемей
№14/97-VIII

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 010,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 17.02.2025 № 15/125-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Жаңасемей ауданының атқарушы органының резерві 30000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Абай облысы
Жаңасемей аудандық
мәслихатының