О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года №15-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 17 мая 2024 года № 21-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 15-2 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2024 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1. по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 298 927 тысяч тенге;
налоговые поступления – 54 375 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 239 552 тысяч тенге;
2) затраты – 304 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6 058 тысяч тенге.
1.2. по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 243 481 тысяч тенге;
налоговые поступления – 20 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 981 тысяч тенге;
2) затраты – 295 670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 189 тысяч тенге.
1.3. по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 163 231 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №15-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 21-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәлихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 298 927 мың теңге;
салықтық түсімдер – 59 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 239 552 мың теңге.
2) шығындар – 304 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 058 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 293 481 мың теңге;
салықтық түсімдер – 20 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 272 981 мың теңге.
2) шығындар – 295 670 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 189 мың теңге.
1.3. Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 163 231 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 258 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 243 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Шайдаев
Приложение 1 к решению №***
Жамбылского районного маслихата
от *** 2024 года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 243 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-ші қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Шайдаев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2024 жылғы *** №***
шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР