О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года №14-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2024 года № 21-2
Жуалынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 14-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. "Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 769 904 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 535 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 176 254 тысяч тенге;
2) затраты – 9 913 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 154 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 223 366 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 68 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 064 326 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 064 326 тысяч тенге:
поступление займов – 1 132 917 тысяч тенге;
погашение займов – 68 591 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 234 030 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 мамырдағы № 21-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
№ 14-3 жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 769 904 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 535 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 176 254 мың теңге;
2) шығындар – 9 913 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 154 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 223 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 064 326 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 064 326 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 132 917 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 68 591 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 234 030 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

32 159
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
32 159
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 659
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой в другую
1 000
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 500
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 000
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
44 171
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44 171
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
44 171
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
178 531
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
178 531
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
178 531
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
172 731
013
Разработка комплексных схем градостроительного развития на территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 000
015
Капитальные расходы государственного органа
800
12
Транспорт и коммуникации
98 910
01
Автомобильный транспорт
98 910
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98 910
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
96 306
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 604
13
Прочие
582 621
09
Прочие
582 621
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 802
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках государственной программы поддержки и развития бизнеса " Дорожная карта бизнеса 2025"
33 802
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
533 819
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

32 159
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32 159
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 659
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
1 000
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 500
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
44 171
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 171
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
44 171
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
178 531
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
178 531
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
178 531
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
172 731
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
98 910
01
Автомобиль көлігі
98 910
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98 910
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
96 306
051
Көлік инфрақұрылымның басым жобаларын іске асыру
2 604
13
Басқалар
582 621
09
Басқалар
582 621
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 802
055
"Бизнестің жол картасы 2025"бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
33 802
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
533 819
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту