О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 17 декабря 2024 года № 34-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджеты сельских бюджетов села Бауыржан Момышулы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 428 658 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 127 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 301 222 тысяч теңге;
2) затраты – 432 163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 505 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 67 481 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 16 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 047 тысяч теңге;
2) затраты – 67 953 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 472 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ

Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 428 658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 301 222 мың теңге;
2) шығындар – 432 163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 505 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 67 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 047 мың теңге;
2) шығындар – 67 953 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 472 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.".
Приложения 1-14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жуалынского районного маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 17 декабря 2024 года №34-2
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №15-2
Бюджет село Бауыржан Момышулы на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 775 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 17 желтоқсандағы
№34-2 шешіміне 1-қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№15-2 шешіміне 1-қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР