О внесении изменений в решениеТаласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14–2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 16 июля 2024 года № 24-2
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14-2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1 310 323 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 906 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 141 417тенге;
2) затраты – 1 332 169 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 21846 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21846 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 21846 тысяч тенге.

Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 24-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 310 323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 168 906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 1 141 417 мың теңге;
2) шығындар – 1 332 169 мың теңге;
3) қаржы активтерi мен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 846 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 846 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 21 846 мың теңге.

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 16 июля 2024 года №24-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №14-2
Бюджет города Каратау на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2024 жылғы 16 шілдедегі
№24-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№14-2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР