О признании утратившим силу постановления акимата области Ұлытау от 31 июля 2023 года № 40/02 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации образования области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 29 июля 2024 года № 47/03
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Ұлытау от 31 июля 2023 года №40/02 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации образования области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №185610).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Б. Әбдіғалиұлы

Ұлытау облысының әкімдігінің "Ұлытау облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 31 шілдедегі № 40/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 29 шілдедегі № 47/03 қаулысы
Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысының әкімдігінің "Ұлытау облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 31 шілдедегі №40/02 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185610 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Б. Әбдіғалиұлы