Об установлении тарифов на регулярные межрайонные (междугородные внутриобластные) социально значимые перевозки пассажиров по области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 3 декабря 2024 года № 85/01.
Примечание ИЗПИ!
Действие постановления было приостановлено до 01.01.2025 постановлением акимата области Ұлытау от 11.12.2024 № 90/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные межрайонные (междугородные внутриобластные) социально значимые перевозки пассажиров по области Ұлытау при наличной оплате в следующих размерах:
1) № 99 "Сатпаев-Жезды" - 270 (двести семьдесят) тенге;
2) № 101 "Жезказган-Сатпаев" - 150 (сто пятьдесят) тенге. При безналичной оплате за проезд посредством электронной системы, включая сети Интернет и устройства сотовой связи - 80 (восемьдесят) тенге;
3) № 295 "Жезказган-Каражал" - 2000 (две тысячи) тенге;
4) № 316 "Жезказган-Улытау" - 500 (пятьсот) тенге;
5) № 379 "Жезказган-Карсакпай" - 400 (четыреста) тенге;
6) № 380 "Жезказган-Сарысу" - 1000 (тысяча) тенге;
7) № 381 "Жезказган-Жанаарка" - 3000 (три тысячи) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат
области Ұлытау

Ұлытау облысы бойынша жолаушыларды тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) әлеуметтік мәні бар тасымалдауға тарифтерін белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 85/01 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысы 01.01.2025 дейін тоқтатылған – Ұлытау облысының әкімдігінің 11.12.2024 № 90/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысы бойынша жолаушыларды тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) әлеуметтік мәні бар тасымалдауға тарифтері қолма-қол төлеу кезінде келесі мөлшерде белгіленсін:
1) № 99 "Сәтбаев-Жезді" - 270 (екі жүз жетпіс) теңге;
2) № 101 "Жезқазған-Сәтбаев" - 150 (жүз елу) теңге. Интернет желілері мен ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық жүйе арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде жол ақы - 80 (сексен) теңге;
3) № 295 "Жезқазған-Қаражал" - 2000 (екі мың) теңге;
4) № 316 "Жезқазған-Ұлытау" - 500 (бес жүз) теңге;
5) № 379 "Жезқазған-Қарсақбай" - 400 (төрт жүз) теңге;
6) № 380 "Жезқазған-Сарысу" - 1000 (мың) теңге;
7) № 381 "Жезқазған-Жаңаарқа" - 3000 (үш мың) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұлытау облыстық
мәслихаты