О городском бюджете на 2025 – 2027 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25 декабря 2024 года № 166
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 204 195 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 921 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 670 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 163 200 тысяч тенге;
2) затраты – 13 136 026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 068 169 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 2 068 169 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 166 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 204 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 921 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 670 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 950 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 163 200 мың теңге;
2) шығындар – 13 136 026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 068 169 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 еңге;
қарыздарды өтеу – 2 068 169 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Установить на 2025 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 75 процентов;
2) по социальному налогу – 75 процентов.
3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 4.
4. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 2 572 244 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 75 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 75 пайыз.
3. 2025 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығындарының құрамында келесі трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 2 572 244 мың теңге сомасында ескерілсін.

1 141 683
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 141 683
006
Оказание жилищной помощи
2 508
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
356 038
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 076
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
188 239
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
592 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
120 646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
118 081
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
565
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 586 460
1
Жилищное хозяйство
2 031 866
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300 000
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
300 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 173 098
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 084 766
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
88 332
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
558 768
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
93 116
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
461 652
2
Коммунальное хозяйство
2 122 415
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 122 415
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов

1 141 683
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 141 683
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 508
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
356 038
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
188 239
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
592 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
120 646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 646
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 081
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
565
094
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 586 460
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 031 866
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300 000
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
300 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 173 098
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 084 766
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
88 332
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
558 768
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 116
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
461 652
2
Коммуналдық шаруашылық
2 122 415
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 122 415
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

на строительство 5-этажного 60 квартирного жилого дома по адресу: город Сатпаев, улица Абая, 3/1
413 200
на строительство 5-этажного 60 квартирного жилого дома по адресу: город Сатпаев, улица Абая, 3/2
369 761
на строительство 5-этажного 60 квартирного жилого дома
296 805
на реконструкцию магистральной тепловой сети № 1 города Сатпаев
801 067
на реконструкцию магистральной тепловой сети № 2 города Сатпаев
156 681

Сәтбаев қаласы, Абай көшесі, 3/1 мекенжайы бойынша 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
413 200
Сәтбаев қаласы, Абай көшесі, 3/2 мекенжайы бойынша 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
369 761
Сәтбаев қаласының 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
296 805
Сәтбаев қаласының № 1 магистральдық жылу желісін қайта жаңғыртуға
801 067
Сәтбаев қаласының № 2 магистральдық жылу желісін қайта жаңғыртуға
156 681