О внесении изменений в решение XІI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 81 "О бюджете Улытауского района на 2024-2026 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 5 марта 2024 года № 105
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XІI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №81 "О бюджете Улытауского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 071 283 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 151 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 037 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 884 978 тысяч тенге;
2) затраты – 8 380 020,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 447 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 118 144 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 375 184,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 375 184,7 тысяч тенге:
поступление займов – 118 144 тысяч тенге;
погашение займов – 51 697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 329 668,7 тысяч тенге.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы XІI сессиясының "Ұлытау ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 105 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы XІI сессиясының "Ұлытау ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №81 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 071 283 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 151 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 283 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 884 978 мың теңге;
2) шығындар – 8 380 020,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 447 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 118 144 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 375 184,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 375 184,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 118 144 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51 697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 329 668,7 мың теңге.