О внесении изменений в решение XІI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 81 "О бюджете Улытауского района на 2024-2026 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 19 ноября 2024 года № 155
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XІI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №81 "О бюджете Улытауского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 727 923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 464 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 228 431 тысяч тенге;
2) затраты – 9 560 285,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 892 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 118 144 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 252 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 366 459,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366 459,7 тысяч тенге:
поступление займов – 641939 тысяч тенге;
погашение займов – 60 252 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 329 668,7 тысяч тенге.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы XІI сессиясының "Ұлытау ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 155 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы XІI сессиясының "Ұлытау ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №81 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 727 923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 464 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 283 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 228 431 мың теңге;
2) шығындар – 9 560 285,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 892 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 118 144 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 366 459,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366 459,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 641 939 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 60 252 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 329 668,7 мың теңге.

3077
005
Государственная адресная социальная помощь
3077
2
Социальная помощь
209981
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209981
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36586
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59182
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
793
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101090
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
12330
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
69699
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69699
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43964
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
268
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25467
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1043240,7
1
Жилищное хозяйство
861445,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
861445,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
229714,7
2
Коммунальное хозяйство
176554
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7319
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
7319
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
156638
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8000
029
Развитие водоснабжения и водоотведения
148638
3
Благоустройство населенных пунктов
17828
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

3077
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3077
2
Әлеуметтік көмек
209981
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209981
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36586
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
59182
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
793
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
101090
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12330
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
69699
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
69699
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43964
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
268
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25467
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1043240,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
861455,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
861455,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
287207,7
2
Коммуналдық шаруашылық
163957
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7319
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
7319
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
156638
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
8000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
148638
3
Елді-мекендерді көркейту
17828
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі