О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 12 января 2024 года № 15-90 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 13 декабря 2024 года № 28-170
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2024-2026 годы" от 12 января 2024 года № 15-90 следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2024-2026 годы согласноприложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024год в следующих объемах:
1) доходы 306 172 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 76 165 тысяч тенге;
поступления трансфертов 230 007 тысяч тенге;
2) затраты 348 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 42 436 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 42 436 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 42 436 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 200 827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 110 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов 90 039 тысяч тенге;
2) затраты 221 514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 687 тысяч тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 15-90 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-170 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 15-90 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 306 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 76 165 мың теңге;
трансферттер түсімі 230 007 мың теңге;
2) шығындар 348 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо, оның ішінде: 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 42 436 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану), оның ішінде: 42 436 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 42 436 мың теңге.".
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларынасәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 200 827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 110 788 мың теңге;
трансферттер түсімі 90 039 мың теңге;
2) шығындар 221 514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо, оның ішінде: 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 687 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета, в том числе: 20 687 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 20 687 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану), оның ішінде: 20 687 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 20 687 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан