Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 4 июня 2024 года № 139
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Әділ А.
Приложение к постановлению акимата города Текели от 4 июня 2024 года № 139
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Тұрғынжайдың мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
город Текели, улица Орақты Батыр
дом № 54
137,18 тенге
2
город Текели, улица Орықты Батыр
дом № 53 А
202,33 тенге
3
город Текели, Рудничный с/о, улица Әсет Бейсеуова дом № 5
67,76 тенге
4
город Текели, улица Каратал
дом № 143
212,37 тенге
5
город Текели, улица Темиржол
дом № 8 А
117,61 тенге
6
город Текели, улица Балпык би
дом № 24
164,57 тенге
7
город Текели, улица Береговая
дом № 27
203,06 тенге
8
город Текели, улица Достык
дом № 41 квартира № 3
123,83 тенге
город Текели, улица Сейфуллин
дом № 30 А
198,93 тенге

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 маусымдағы № 139 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Әділ
Текелі қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 4 маусымдағы № 139 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Тұрғынжайдың мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Текелі қаласы, Орақты Батыр көшесі
№ 54 үй
137,18 теңге
3
Текелі қаласы, Орықты Батыр көшесі
№ 53 А үй
202,33 теңге
4
Текелі қаласы, Рудничный а/о,
Әсет Бейсеуов көшесі № 5 үй
67,76 теңге
5
Текелі қаласы, Қаратал көшесі, № 143 үй
212,37 теңге
6
Текелі қаласы, Теміржол көшесі,
№ 8 А үй
117,61 теңге
7
Текелі қаласы, Балпық би көшесі,
№ 24 үй
164,57 теңге
8
Текелі қаласы, Береговая көшесі,
№ 27 үй
203,06 теңге
9
Текелі қаласы, Достық көшесі № 41 үй № 3 пәтер
123,83 теңге
10
Текелі қаласы, Сейфуллин көшесі № 30 А үй
198,93 теңге