О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 05 января 2024 года № 13-71 "О бюджете сельского округа города Текели на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 сентября 2024 года № 22-99
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2024-2026 годы" от 05 января 2024 года №13-71 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 48 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 053 тысяч тенге;
2) затраты 48 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 05 қаңтардағы "Текелі қаласының ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-71 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 22-99 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық маслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 05 қаңтардағы №13-71 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44 053 мың теңге;
2) шығындар 48 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 26 сентября 2024 года № 22-99
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 05 января 2024 года № 13-71
Бюджет Рудничного сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге".
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев
Текелі қалалық маслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 22-99 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-71 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге)