О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10-89 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2024-2026 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 11 октября 2024 года № 19-156
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 61 494 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 324 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 342 тысячи тенге;
поступление трансфертов 52 078 тысяч тенге;
2) затраты 62 484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 990 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 990 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 990 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 77 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 571 тысяча тенге;
поступление трансфертов 65 738 тысяч тенге;
2) затраты 80 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 208 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 208 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 10-89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қазандағы № 19-156 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-89 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 494 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 324 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 342 мың теңге;
трансферттер түсімі 52 078 мың теңге;
2) шығындар 62 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 990 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 990 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 571 мың теңге;
трансферттер түсімі 65 738 мың теңге;
2) шығындар 80 007 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 208 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 208 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 110 632 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 44 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления 66 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 66 476 тысяч тенге;
2) затраты 124 333 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 701 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 701 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13 701 тысяча тенге.
4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 89 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 814 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 69 761 тысяча тенге;
2) затраты 90 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 284 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 284 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 284 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 51 782 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления 193 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 42 373 тысячи тенге;
2) затраты 55 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 826 тысяч тенге;

1) кірістер 110 632 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 44 090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 66 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 66 476 мың теңге;
2) шығындар 124 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 701 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13 701 мың теңге.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89 575 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 814 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 69 761 мың теңге;
2) шығындар 90 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 284 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 284 мың теңге.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 193 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 373 мың теңге;
2) шығындар 55 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 826 мың теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 11 октября 2024 года № 19-156

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 және 43-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қазандағы № 19-156 шешіміне 1-қосымша