О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2023 года № 18-67 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2024-2026 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 15 апреля 2024 года № 22-89
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 18-67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191873), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 287 785 тысяч тенге:
налоговые поступления 232 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 415 тысяч тенге;
2) затраты 319 104 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 319 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 31 319 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 115 456 тысяч тенге:
налоговые поступления 11 657 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 103 799 тысяч тенге;
2) затраты 116 786 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 330 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 330 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 18-67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 22-89 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191873 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 287 785 мың теңге:
салықтық түсімдер 232 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 55 415 мың теңге;
2) шығындар 319 104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 319 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 31 319 мың теңге.";
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 456 мың теңге:
салықтық түсімдер 11 657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 103 799 мың теңге;
2) шығындар 116 786 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 330 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 330 мың теңге.";
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 621 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 621 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 621 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 621 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 621 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 621 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.