О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2023 года № 18-67 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2024-2026 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 6 декабря 2024 года № 35-141
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 18-67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191873), следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 363 596 тысяч тенге:
налоговые поступления 309 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 295 тысяч тенге;
2) затраты 394 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 319 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 31 319 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 584 054 тысячи тенге:
налоговые поступления 550 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 489 тысяч тенге;
2) затраты 615 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 603 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 31 603 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 18-67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 35-141 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191873 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 363 596 мың теңге:
салықтық түсімдер 309 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 54 295 мың теңге;
2) шығындар 394 915 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 319 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 31 319 мың теңге.";
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 584 054 мың теңге:
салықтық түсімдер 550 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 489 мың теңге;
2) шығындар 615 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 603 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 31 603 мың теңге.";
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 621 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 621 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 621 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 621 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 621 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 621 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.