О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 6 июня 2023 года № 210 "Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 мая 2024 года № 218
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 6 июня 2023 года № 210 "Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32715) следующие изменения:
приложение 1 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
А. Саткалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от от 31 мая 2024 года № 218
Приложение 1 к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 6 июня 2023 года № 210
Предельные цены оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан
Регион
Предельная цена в тенге за тысячу кубических метров без учета налога на добавленную стоимость
на период с 1 июля 2023 года по 30 июня 2024 года
на период с 1 июля 2024 года по 30 июня 2025 года
на период с 1 июля 2025 года по 30 июня 2026 года
на период с 1 июля 2026 года по 30 июня 2027 года
на период с 1 июля 2027 года по 30 июня 2028 года
1.
город Астана

"Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 210 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 218 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 210 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32715 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйырыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйырыққа 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібі департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қабылданған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
А. Сәтқалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2024 жылғы 31 мамырдағы
№ 218 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2023 жылғы 6 маусымдағы
№ 210 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағалары
Өңір
Қосылған құн салығын есепке алмағанда, бір мың текше метрі үшін шекті бағасы теңгемен
2023 жылғы 1 шілдеден бастап 2024 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2024 жылғы 1 шілдеден бастап 2025 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2025 жылғы 1 шілдеден бастап 2026 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2026 жылғы 1 шілдеден бастап 2027 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2027 жылғы 1 шілдеден бастап 2028 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
1.
Астана қаласы

27 052 (двадцать семь тысяч пятьдесят два)
29 757
(двадцать девять тысяч семьсот пятьдесят семь)
34 518 (тридцать четыре тысячи пятьсот восемнадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
2.
город Алматы
25 103 (двадцать пять тысяч сто три)
29 873 (двадцать девять тысяч восемьсот семьдесят три)
37 042 (тридцать семь тысяч сорок два)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
3.
город Шымкент
26 197 (двадцать шесть тысяч сто девяносто семь)
29 341 (двадцать девять тысяч триста сорок один)
36 089 (тридцать шесть тысяч восемьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
4.
Акмолинская область
27 052 (двадцать семь тысяч пятьдесят два)
29 757
(двадцать девять тысяч семьсот пятьдесят семь)
34 518 (тридцать четыре тысячи пятьсот восемнадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
5.
Актюбинская область
8 478 (восемь тысяч четыреста семьдесят восемь)
11 445 (одиннадцать тысяч четыреста сорок пять)
16 023 (шестнадцать тысяч двадцать три)
21 765 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят пять)
21 765 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят пять)
6.
Алматинская область
25 103 (двадцать пять тысяч сто три)
29 873 (двадцать девять тысяч восемьсот семьдесят три)
37 042 (тридцать семь тысяч сорок два)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
7.
Атырауская область
9 643 (девять тысяч шестьсот сорок три)
13 018 (тринадцать тысяч восемнадцать)
18 225 (восемнадцать тысяч двести двадцать пять)
25 515 (двадцать пять тысяч пятьсот пятнадцать)
26 796 (двадцать шесть тысяч семьсот девяносто шесть)
8.
Западно-Казахстанская область
14 637 (четырнадцать тысяч шестьсот тридцать семь)
14 743 (четырнадцать тысяч семьсот сорок три)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
9.
Жамбылская область
23 855 (двадцать три тысячи восемьсот пятьдесят пять)
28 626 (двадцать восемь тысяч шестьсот двадцать шесть)
35 783 (тридцать пять тысяч семьсот восемьдесят три)
42 977 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят семь)
42 977 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят семь)
10.
Область Жетісу
25 103 (двадцать пять тысяч сто три)
29 873 (двадцать девять тысяч восемьсот семьдесят три)
37 042 (тридцать семь тысяч сорок два)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
11.
Карагандинская область

27 052 (жиырма жеті мың елу екі)
29 757
(жиырма тоғыз мың жеті жүз елу жеті)
34 518 (отыз төрт мың бес жүз он сегіз)
37 312
(отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
2.
Алматы қаласы
25 103 (жиырма бес мың бір жүз үш)
29 873 (жиырма тоғыз мың сегіз жүз жетпіс үш)
37 042 (отыз жеті мың қырық екі)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
3.
Шымкент қаласы
26 197 (жиырма алты мың бір жүз тоқсан жеті)
29 341 (жиырма тоғыз мың үш жүз қырық бір)
36 089 (отыз алты мың сексен тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
4.
Ақмола облысы
27 052 (жиырма жеті мың елу екі)
29 757
(жиырма тоғыз мың жеті жүз елу жеті)
34 518 (отыз төрт мың бес жүз он сегіз)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
5.
Ақтөбе облысы
8 478 (сегіз мың төрт жүз жетпіс сегіз)
11 445
(он бір мың төрт жүз қырық бес)
16 023
(он алты мың жиырма үш)
21 765 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бес)
21 765 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бес)
6.
Алматы облысы
25 103 (жиырма бес мың бір жүз үш)
29 873 (жиырма тоғыз мың сегіз жүз жетпіс үш)
37 042 (отыз жеті мың қырық екі)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
7.
Атырау облысы
9 643 (тоғыз мың алты жүз қырық үш)
13 018
(он үш мың он сегіз)
18 225
(он сегіз мың екі жүз жиырма бес)
25 515 (жиырма бес мың бес жүз он бес)
26 796 (жиырма алты мың жеті жүз тоқсан алты)
8.
Батыс Қазақстан облысы
14 637 (он төрт мың алты жүз отыз жеті)
14 743
(он төрт мың жеті жүз қырық үш)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
9.
Жамбыл облысы
23 855 (жиырма үш мың сегіз жүз елу бес)
28 626 (жиырма сегіз мың алты жүз жиырма алты)
35 783 (отыз бес мың жеті жүз сексен үш)
42 977 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
42 977 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
10.
Жетісу облысы
25 103 (жиырма бес мың бір жүз үш)
29 873 (жиырма тоғыз мың сегіз жүз жетпіс үш)
37 042 (отыз жеті мың қырық екі)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
11.
Қарағанды облысы

27 052 (двадцать семь тысяч пятьдесят два)
29 757 (двадцать девять тысяч семьсот пятьдесят семь)
34 518 (тридцать четыре тысячи пятьсот восемнадцать)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
12.
Костанайская область
22 387 (двадцать две тысячи триста восемьдесят семь)
25 521 (двадцать пять тысяч пятьсот двадцать один)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
13.
Кызылординская область
10 113 (десять тысяч сто тринадцать)
12 136 (двенадцать тысяч сто тридцать шесть)
15 170 (пятнадцать тысяч сто семьдесят)
18 962 (восемнадцать тысяч девятьсот шестьдесят два)
23 702 (двадцать три тысячи семьсот два)
14.
Мангистауская область
18 300 (восемнадцать тысяч триста)
21 594 (двадцать одна тысяча пятьсот девяносто четыре)
23 976 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят шесть)
23 976 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят шесть)
23 976 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят шесть)
15.
Туркестанская область
26 197 (двадцать шесть тысяч сто девяносто семь)
29 341 (двадцать девять тысяч триста сорок один)
36 089 (тридцать шесть тысяч восемьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
16.
Область Ұлытау
27 052 (двадцать семь тысяч пятьдесят два)
29 757 (двадцать девять тысяч семьсот пятьдесят семь)
34 518 (тридцать четыре тысячи пятьсот восемнадцать)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
17.
Восточно-Казахстанская область
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
Приложение 2 к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от от 31 мая 2024 года № 218
Приложение 2 к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 6 июня 2023 года № 210
Предельные цены оптовой реализации товарного газа для промышленных потребителей-инвесторов, приобретающих товарный газ для производства компримированного и (или) сжиженного природного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан
Регион
Предельная цена в тенге за тысячу кубических метров без учета налога на добавленную стоимость
на период с 1 июля 2023 года по 30 июня 2024 года
на период с 1 июля 2024 года по 30 июня 2025 года
на период с 1 июля 2025 года по 30 июня 2026 года
на период с 1 июля 2026 года по 30 июня 2027 года
на период с 1 июля 2027 года по 30 июня 2028 года
1.
город Астана

27 052 (жиырма жеті мың елу екі)
29 757 (жиырма тоғыз мың жеті жүз елу жеті)
34 518 (отыз төрт мың бес жүз он сегіз)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
12.
Қостанай облысы
22 387 (жиырма екі мың үш жүз сексен жеті)
25 521 (жиырма бес мың бес жүз жиырма бір)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
13.
Қызылорда облысы
10 113 (он мың бір жүз он үш)
12 136
(он екі мың жүз отыз алты)
15 170
(он бес мың жүз жетпіс)
18 962
(он сегіз мың тоғыз жүз алпыс екі)
23 702 (жиырма үш мың жеті жүз екі)
14.
Маңғыстау облысы
18 300 (он сегіз мың үш жүз)
21 594 (жиырма бір мың бес жүз тоқсан төрт)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
15.
Түркістан облысы
26 197 (жиырма алты мың бір жүз тоқсан жеті)
29 341 (жиырма тоғыз мың үш жүз қырық бір)
36 089 (отыз алты мың сексен тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
16.
Ұлытау облысы
27 052 (жиырма жеті мың елу екі)
29 757 (жиырма тоғыз мың жеті жүз елу жеті)
34 518 (отыз төрт мың бес жүз он сегіз)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
17.
Шығыс Қазақстан облысы
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2024 жылғы 31 мамырдағы
№ 218 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2023 жылғы 6 маусымдағы
№ 210 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында сығымдалған және (немесе) сұйытылған табиғи газ өндіру үшін тауарлық газды сатып алатын өнеркәсіптік тұтынушы-инвесторларға тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағалары
Өңір
Қосылған құн салығын есепке алмағанда, бір мың текше метрі үшін шекті бағасы теңгемен
2023 жылғы 1 шілдеден бастап 2024 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2024 жылғы 1 шілдеден бастап 2025 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2025 жылғы 1 шілдеден бастап 2026 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2026 жылғы 1 шілдеден бастап 2027 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
2027 жылғы 1 шілдеден бастап 2028 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
1.
Астана қаласы

36 135 (тридцать шесть тысяч сто тридцать пять)
37 308 (тридцать семь тысяч триста восемь)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
2.
город Алматы
44 378 (сорок четыре тысячи триста семьдесят восемь)
45 060 (сорок пять тысяч шестьдесят)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
3.
город Шымкент
41 158 (сорок одна тысяча сто пятьдесят восемь)
40 566 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят шесть)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
4.
Акмолинская область
36 135 (тридцать шесть тысяч сто тридцать пять)
37 308 (тридцать семь тысяч триста восемь)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
37 312 (тридцать семь тысяч триста двенадцать)
5.
Актюбинская область
16 349 (шестнадцать тысяч триста сорок девять)
21 761 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят один)
21 765 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят пять)
21 765 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят пять)
21 765 (двадцать одна тысяча семьсот шестьдесят пять)
6.
Алматинская область
44 378 (сорок четыре тысячи триста семьдесят восемь)
45 060 (сорок пять тысяч шестьдесят)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
7.
Атырауская область
11 427 (одиннадцать тысяч четыреста двадцать семь)
26 792 (двадцать шесть тысяч семьсот девяносто два)
26 796 (двадцать шесть тысяч семьсот девяносто шесть)
26 796 (двадцать шесть тысяч семьсот девяносто шесть)
26 796 (двадцать шесть тысяч семьсот девяносто шесть)
8.
Западно-Казахстанская область
15 065 (пятнадцать тысяч шестьдесят пять)
14 743 (четырнадцать тысяч семьсот сорок три)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
14 748 (четырнадцать тысяч семьсот сорок восемь)
9.
Жамбылская область
40 879 (сорок тысяч восемьсот семьдесят девять)
42 972 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят два)
42 977 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят семь)
42 977 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят семь)
42 977 (сорок две тысячи девятьсот семьдесят семь)
10.
Область Жетісу
44 378 (сорок четыре тысячи триста семьдесят восемь)
45 060 (сорок пять тысяч шестьдесят)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
45 065 (сорок пять тысяч шестьдесят пять)
11.
Карагандинская область

36 135 (отыз алты мың бір жүз отыз бес)
37 308 (отыз жеті мың үш жүз сегіз)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
2.
Алматы қаласы
44 378 (қырық төрт мың үш жүз жетпіс сегіз)
45 060 (қырық бес мың алпыс)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
3.
Шымкент қаласы
41 158 (қырық бір мың бір жүз елу сегіз)
40 566 (қырық мың бес жүз алпыс алты)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
4.
Ақмола облысы
36 135 (отыз алты мың бір жүз отыз бес)
37 308 (отыз жеті мың үш жүз сегіз)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
37 312 (отыз жеті мың үш жүз он екі)
5.
Ақтөбе облысы
16 349 (он алты мың үш жүз қырық тоғыз)
21 761 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бір)
21 765 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бес)
21 765 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бес)
21 765 (жиырма бір мың жеті жүз алпыс бес)
6.
Алматы облысы
44 378 (қырық төрт мың үш жүз жетпіс сегіз)
45 060 (қырық бес мың алпыс)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
7.
Атырау облысы
11 427 (он бір мың төрт жүз жиырма жеті)
26 792 (жиырма алты мың жеті жүз тоқсан екі)
26 796 (жиырма алты мың жеті жүз тоқсан алты)
26 796 (жиырма алты мың жеті жүз тоқсан алты)
26 796 (жиырма алты мың жеті жүз тоқсан алты)
8.
Батыс Қазақстан облысы
15 065 (он бес мың алпыс бес)
14 743
(он төрт мың жеті жүз қырық үш)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
14 748
(он төрт мың жеті жүз қырық сегіз)
9.
Жамбыл облысы
40 879 (қырық мың сегіз жүз жетпіс тоғыз)
42 972 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс екі)
42 977 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
42 977 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
42 977 (қырық екі мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
10.
Жетісу облысы
44 378 (қырық төрт мың үш жүз жетпіс сегіз)
45 060 (қырық бес мың алпыс)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
45 065 (қырық бес мың алпыс бес)
11.
Қарағанды облысы

36 135 (тридцать шесть тысяч сто тридцать пять)
37 997 (тридцать семь тысяч девятьсот девяносто семь)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
12.
Костанайская область
33 627 (тридцать три тысячи шестьсот двадцать семь)
29 432 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать два)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
29 437 (двадцать девять тысяч четыреста тридцать семь)
13.
Кызылординская область
29 181 (двадцать девять тысяч сто восемьдесят один)
29 713 (двадцать девять тысяч семьсот тринадцать)
29 714 (двадцать девять тысяч семьсот четырнадцать)
29 714 (двадцать девять тысяч семьсот четырнадцать)
29 714 (двадцать девять тысяч семьсот четырнадцать)
14.
Мангистауская область
18 300 (восемнадцать тысяч триста)
23 971 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят один)
23 975 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят пять)
23 975 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят пять)
23 975 (двадцать три тысячи девятьсот семьдесят пять)
15.
Туркестанская область
41 158 (сорок одна тысяча сто пятьдесят восемь)
40 566 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят шесть)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
40 569 (сорок тысяч пятьсот шестьдесят девять)
16.
Область Ұлытау
36 135 (тридцать шесть тысяч сто тридцать пять)
37 997 (тридцать семь тысяч девятьсот девяносто семь)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
38 002 (тридцать восемь тысяч два)
17.
Восточно-Казахстанская область
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)
7 563 (семь тысяч пятьсот шестьдесят три)

36 135 (отыз алты мың бір жүз отыз бес)
37 997 (отыз жеті мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
12.
Қостанай облысы
33 627 (отыз үш мың алты жүз жиырма жеті)
29 432 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз екі)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
29 437 (жиырма тоғыз мың төрт жүз отыз жеті)
13.
Қызылорда облысы
29 181 (жиырма тоғыз мың бір жүз сексен бір)
29 713 (жиырма тоғыз мың жеті жүз он үш)
29 714 (жиырма тоғыз мың жеті жүз он төрт)
29 714 (жиырма тоғыз мың жеті жүз он төрт)
29 714 (жиырма тоғыз мың жеті жүз он төрт)
14.
Маңғыстау облысы
18 300 (он сегіз мың үш жүз)
23 971 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс бір)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
23 976 (жиырма үш мың тоғыз жүз жетпіс алты)
15.
Түркістан облысы
41 158 (қырық бір мың бір жүз елу сегіз)
40 566 (қырық мың бес жүз алпыс алты)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
40 569 (қырық мың бес жүз алпыс тоғыз)
16.
Ұлытау облысы
36 135 (отыз алты мың бір жүз отыз бес)
37 997 (отыз жеті мың тоғыз жүз жетпіс жеті)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
38 002 (отыз сегіз мың екі)
17.
Шығыс Қазақстан облысы
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)
7 563 (жеті мың бес жүз алпыс үш)