Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024 – 2025 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 12 июля 2024 года № 44/02.
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 - 2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 12 шілдедегі № 44/02 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024–2025 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е.Булекпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области

1. 2024-2025 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е.Бөлекпаев
Қарағанды облысының әкімдігінің

от " 12 " июля 2024 года
№44/02
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2024-2025 учебный год
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 11.10.2024 № 61/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности

2024 жылғы " 12 " шілдедегі
№44/02 қаулысына 1-қосымша
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлаудың 2024-2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 11.10.2024 № 61/02 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандық атауы

10410400
Организация дорожного движения
15
413 509
460 136
Итого
179
Всего:
8914
-
-
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от " 12 " июля 2024 года
№44/02
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2025 учебный год
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Карагандинской области от 11.10.2024 № 61/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от " 12 " июля 2024 года
№44/02
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послесредним образованием на 2024-2025 учебный год
Сноска. Приложение 3 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 11.10.2024 № 61/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности

10410400
Жол қозғалысын ұйымдастыру
15
413 509
460 136
Барлығы
179
-
-
Барлығы
8914
Қарағанды облысының әкімдігінің
2024 жылғы " 12 " шілдедегі
№44/02 қаулысына 2-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024-2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Қарағанды облысының әкімдігінің 11.10.2024 № 61/02 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарағанды облысының әкімдігінің
2024 жылғы " 12 " шілдедегі
№44/02 қаулысына 3-қосымша
Орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2024-2025 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 11.10.2024 № 61/02 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандық атауы