О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 12/5 "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2024 года № 22/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191176), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 998 073 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 327 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 963 657 тысяч тенге;
2) затраты – 998 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 546 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 22/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191176 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 998 073 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 34 327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 64 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 963 657 мың теңге;
2) шығындар – 998 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 546 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 546 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

504012
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам, в том числе:
504012
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе на:
32140
разработку проектной сметной документации на капитальный ремонт водопровода улиц Абая, Первомайская, Лумумбы, Ауэзова, Шевченко с экспертизой
5913
расходы на возмещение убытков ТОО "Окжетпес-Т" по холодному водоснабжению и водоотведению за 2023 год
26227
Освещение улиц, в том числе на:
109545
восстановление уличного освещения 250 опор
89833
восстановление воздушной линии электропередачи
19712
Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе на:
25056
устройство спортивной площадки
21467
установку 5-ти остановочных павильонов
3589
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе на:
337271
средний ремонт дороги улицы Новая
277864
средний ремонт автодорог по улицам Маяковского, Мичурина, Лермонтова, дорога от трассы Мурза до кладбища
59407

504012
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
504012
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
32140
Абай, Первомайская, Лумумба, Әуезов, Шевченко көшелерінің су құбырын күрделі жөндеуге сараптамасымен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
5913
"Оқжетпес-Т" ЖШС-нің 2023 жылға арналған суық сумен жабдықтау және канализация бойынша шығындарын өтеу бойынша шығыстар
26227
Көшелерді жарықтандыру, оның ішінде:
109545
көшені жарықтандыруды қалпына келтіруге 250 баған
89833
әуе электр беру желісін қалпына келтіруге
19712
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыруға барлығы, оның ішінде:
25056
спорт алаңын орнатуға
21467
5 аялдама павильонын орнатуға
3589
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
337271
Новая көшесінің жолын орташа жөндеу
277864
Маяковский, Мичурин, Лермонтов көшелеріндегі автожолдарды, Мырза тас жолынан зиратқа дейінгі жолды орташа жөндеу
59407