О бюджете поселка Актау на 2025-2027 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 23/6
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 729 582 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 690 000 тысяч тенге;
2) затраты – 729 582 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/6 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 729 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 39 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 69 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 690 000 мың теңге;
2) шығындар – 729 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2025 год в сумме 690 000 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Ақтау кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 690 000 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", согласно приложению 4.

3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.