О внесении изменений в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 85 "О бюджете поселка Актас на 2024-2026 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2024 года № 160
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 85 "О бюджете поселка Актас на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 618 102 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 78 340 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 405 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1004 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 538 353 тысяч тенге;
2) затраты – 659 358 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге; погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 256 тысяч тенге;

Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 85 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 160 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 85 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 618 102 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері –78 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 004 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 538 353 мың теңге;
2) шығындар – 659 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – - 41 256 мың теңге;